AKCIA

KLIMATIZÁCIA S MONTÁŽOU UŽ OD 699€

Nástenná klimatizačná jednotka AUX Freedom ASH-H09B4 2,6kW/2,8kW je klasickou klimatizačnou jednotkou v elegantnom prevedení, vďaka čomu je vhodná do akéhokoľvek interiéru. Pýši sa mnohými funkciami ako sledovanie teploty diaľkovým ovládaním funkcie I FEEL, možnosťou nastavenia časovača, možnosťou WiFi ovládania a mnoho ďalších.

Objednávky cez mail   info@klimamajstri.sk
alebo telefonicky na   +421944511054

Klimatizácia AUX Freedom ASW-H09B5C4/FZR3DI-C3 2,6kW/2,8kW

Výrobca klimatizácií AUX sa v počte vyrobených klimatizácií radí na tretie miesto v celosvetovom meradle. Ich revolučný invertorový kompresor je zárukou spoľahlivosti a efektívnosti zariadení ktoré sú navyše vďaka novým technológiám výnimočne energeticky efektívne s nízkou hladinou zvuku. Navyše vďaka vysoko kvalitným materiálom patrí značka AUX medzi najspoľahlivejšie zariadenia, nie je výnimkou, že sa pri pravidelných servisných prehliadkach stretávame so zariadeniami inštalovanými ešte z pred roku 2000.

Všetky vnútorné jednotky AUX sú v základe vybavené ionizátorom, ktorý efektívne odstraňuje škodlivé látky a pachy. Ionizátor zároveň uvoľňuje zdravé ióny do vzduchu a prúdením cez klimatizačnú jednotku tak odstraňuje nebezpečné častice.

Klimatizačné jednotky série Freedom sú ekonomické jednotky s moderným dizajnom a ideálnymi pracovnými parametrami. Jednotky Freedom napriek veľmi priaznivej cene prekvapujú množstvom užitočných funkcií – disponujú okrem iného napríklad funkciou samočistenia, režimom turbo, časovačom, inteligentnou funkciou čítania teploty „I Feel“, ionizátorom a pokročilou WiFi kontrolou.

Režim samočistenia automaticky vysuší výmenník tepla jednotky po dokončení režimu chladenia, vďaka čomu ho pripraví na ďalšie použitie. Režim samočistenia ďalej udržuje vnútro jednotky čisté, vďaka čomu zabraňuje množeniu plesní, baktérií a zápachov. Vďaka  funkcii samočistenia klimatizácia zaručuje používateľom bezpečné a čisté prostredie v klimatizovaných miestnostiach.

Funkcie, ktoré ponúka nástenná klimatizačná jednotka AUX FREEDOM ASW-H09:

 

 

 

Výhody

 

Technické špecifikácie: 

Rozmery:

Návody:

Produktový list
AUX Ovládač Manuál
KLIMAMAJSTRI.SK