Čistenie, údržba a dezinfekcia klimatizáciíV cene nie je zahrnutá doprava v sume 0,39€ s DPH/km v oboch smeroch.

 

72.00 s DPH (60.00 bez DPH)
36.00 s DPH (30.00 bez DPH)
36.00 s DPH (30.00 bez DPH)
20.00 s DPH (16.67 bez DPH)
60.00 s DPH (50.00 bez DPH)
90.00 s DPH (75.00 bez DPH)

Adresu na ktorej má prebiehať čistenie uveďte pri dokončovaní objednávky. V prípade, že je fakturačná adresa iná, uveďte adresu kde má prebiehať čistenie ako dodaciu adresu. Preferovaný termín a čas čistenia uveďte do poznámky pri dokončovaní objednávky. Po objednaní sa s Vami skontaktuje naše obchodné oddelenie pre potvrdenie termínu.

Výsledná cena: 0.00€ s DPH (0.00€ bez DPH)

Kategórie:

Popis

Čistenie , údržba a dezinfekcia klimatizácií začína od dôkladného vyčistenia vonkajšej jednotky fúkaním stlačeného vzduchu do výmenníka. Následne sa aplikuje penový roztok ktorý po cca 15 minútach rozpustí usadeniny na lamelách, ktoré na záver opätovne prefúkneme stlačeným vzduchom. Čistenie vonkajšej jednotky by malo prebiehať minimálne raz až dvakrát do roka.

Čistenie vnútornej jednotky začína jej odkrytovaním a nanesením penového roztoku na výmenník. Po cca 15 minútach počas ktorých roztok rozloží nečistoty sa vnútorná jednotka vyčistí horúcou parou a prefúkne vzduchom. Na záver sa dôkladne vyčistia a dezinfikujú filtre jednotky. Takto vyčistená klimatizácia zaručí dokonale svieži vzduch v klimatizovanom priestore.

V cene nie je zahrnutá doprava v sume 0,39€ s DPH/km v oboch smeroch

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Čistenie, údržba a dezinfekcia klimatizácií”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *